تبلیغات
313 سردار تو را میخوانند - مطالب تیر 1394

تصاویر منتخب

ادعای شاخدار ظریف در مجلس:تعلیق نداریم

 

ادعای شاخدار ظریف در مجلس:تعلیق نداریم


ظریف در جلسه علنی مجلس اعلام کرد که در هیچ جای متن برنامه جامع اقدام مشترک از لفظ "تعلیق" استفاده نشده است؛بررسی‌های  مشخص می‌کند که در متن برنامه جامع اقدام مشترک، چهار بار از لفظ "تعلیق Suspend" استفاده شده است که همه آنها نیز مربوط به بخش تحریم‌های علیه ایران است.

وقتی رسایی در چند دقیقه یک "قاضی" را محاکمه کرد + صوت

[http://h1.asset.aparat.com/public/user_data/flv_video_new/929/1a16c0e0243cd393628696be713d1b362784087-360p.mp4]

در تماس شماره 98123+ با نماینده تهران چه گذشت

وقتی رسایی در چند دقیقه یک "قاضی" را محاکمه کرد + صوت

روزآنلاین را هوشنگ اسدی و نوشابه امیری که زن و شوهر هستند با حمایت و بودجه موسسه «هیفوس» که مقر آن در هلند است و به اسم سازمان های جامعه مدنی فعالیت می کند، راه اندازی کردند و مدیریت آن را حسین باستانی، عضو حزب مشارکت (سردبیر بولتن محرمانه خاتمی در دوره ریاست جمهوری) بر عهده داشت. هوشنگ اسدی، عضو کمیته مرکزی حزب توده ایران بود که قبل از انقلاب، سردبیر شیفت شب روزنامه کیهان شد و همزمان جاسوس ساواک در حزب توده بود.

دیشب ساعت 22 بود که صدای زنگ موبایلم با شماره +98123 به صدا درآمد و فردی که پشت خط بود، خود را قاضی معرفی کرد! پرسیدم کدام قاضی؟ گفت فرشته قاضی از روز آنلاین!

 

مثل موارد دیگر گفتم که با رسانه های در خدمت دشمنان ملت ایران مصاحبه نمی کنم. چند کلامی با او صحبت کردم که البته بیشتر شبیه به محاکمه اش بود. صوت این محاکمه کوتاه را در سایتم قرار داده ام، گوش کردنش خالی از لطف نیست. ظاهرا وی با برخی از نمایندگان دیگر هم تماس گرفته است که نمی دانم با او مصاحبه کرده اند یا نه و همینطور نمی دانم این خبرنگار فراری، صوت این مصاحبه را منتشر خواهد کرد یا نه البته بعید می دانم چنین کاری را انجام دهد، برای همین صوتش را خودم منتشر می کنم تا بلکه سردبیر روزآنلاین، پرداخت پاداش چنین مصاحبه را فراموش نکند. اما چند نکته ای که لازم است درباره این سایت اینترنتی و فرد مصاحبه کننده بدانید:

 


ادامه مطلب

روایتی زیبا از امام کاظم ع مردی از قم قیام میکند

[http://www.aparat.com/v/cDvFx]روایتی زیبا از امام کاظم ع مردی از قم قیام میکند و مردم را به سوی حق فرا میخواند.....

همراه با تصاویر زیبا از شهدای جنگ با صوت شهید
آوینی
ادامه مطلب

یاداشت کیهان سرعت(گفت و شنود)گفت: بالاخره میزان دارایی‌های مسدود شده ایران چقدر است که قرار است احتمالا بعد از توافق اخیر، آزاد شود؟!
گفتم: دولتمردان تا قبل از توافق مبلغ آن را 130 تا 150 میلیارد دلار اعلام می‌کردند ولی بعد از توافق همه روزه از آن کم می‌کنند و حالا ادعا می‌کنند فقط مبلغ 26 میلیارد دلار است!
گفت: منظورشان از این آمار متناقض چیست؟!
گفتم: خب! قبل از توافق برای نشان دادن اهمیت توافق مبلغ آن را 150 میلیارد دلار اعلام می‌کردند تا نشان بدهند انجام توافق و آزاد شدن این مبلغ کلان چه آثار مثبتی دارد و حالا که توافق انجام شده و باید به انتظارات مردم پاسخ بدهند، هر روز مبلغ آن را کمتر و کمتر و کمتر اعلام می‌کنند.
گفت: یعنی متوجه آثار سوء این تناقض‌گویی نیستند؟!
گفتم: چه عرض کنم؟! افسر راهنمایی، ماشینی را که بالای 120 کیلومتر سرعت داشت متوقف کرد و می‌خواست جریمه کند که راننده گفت؛ قربان من فقط 100 کیلومتر سرعت داشتم! افسر گفت؛ در این خیابان 100 کیلومتر هم زیاد است و یارو گفت؛ البته 80 کیلومتر شاید هم 50 تا و شاید هم فقط 40 تا سرعت داشتم و... افسر گفت؛ یواش‌تر، چه خبرته؟! مواظب باش اینجوری که داری سرعت کم می‌کنی ممکنه از عقب تصادف کنی!

کلیپ تحلیلی/180 درجه اختلاف فاز

 

کلیپ تولیدی 180 درجه اختلاف فاز  نگاهی دارد به فاصله زیاد

اختلاف قرائت های تهران و واشنگتن از متن جمع بندی وین


تولید شده در پایگاه اینترنتی مستضعفین


فعالیت‌های جبهه فرهنگی عهد ما در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قدس تشریح شد

در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر قدس
فعالیت‌های جبهه فرهنگی عهد ما تشریح شد

فعالیت‌های جبهه فرهنگی عهد ما در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قدس تشریح شد.

خبرگزاری فارس: فعالیت‌های جبهه فرهنگی عهد ما تشریح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، بعد از ظهر امروز سالن جلسات شورای اسلامی شهر قدس میزبان مسئولان جبهه فرهنگی عهد ما بود و جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی این شهر نیز با حضور آنها و قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد.


حجت‌الاسلام والمسلمین عباس مولایی مسئول جبهه فرهنگی عهد ما که به دعوت پروانه نجمی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قدس به همراه همکاران خود در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی این شهر حضور یافت، به بیان بخشی از برنامه‌های اجرا شده این نهاد طی یک و نیم سال گذشته پرداخت.

وی با اشاره به فعالیت‌های جبهه فرهنگی عهد ما در طول مدت فعالیت خود اظهار کرد: از جمله اقدامات فرهنگی جبهه فرهنگی عهد ما که در یک و نیم سال گذشته صورت گرفته است می‌توان به همکاری با اداره آموزش و پرورش و برگزاری جلسات بصیرتی در مدارس و شناسایی فعالان فرهنگی و راه‌‌‌اندازی کارگروه‌های مرتبط برای ساماندهی و برنامه‌ریزی نیرو‌های مستعد اشاره کرد.

مسئول جبهه فرهنگی عهد ما با اشاره به اقدامات این نهاد در راستای ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت بیان کرد: چاپ کتاب خاطرات زندگی و نحوه شهادت شهید هنرمند حمید قربانی، آماده کردن کتاب خاطرات زندگی و نحوه شهادت شهید حاج قاسم اصغری برای چاپ، چاپ کردن دو عنوان کتاب در خصوص رفع شبهات، برگزاری 40 روز دعای عهد و دعوت از رائفی‌‌‌پور در پایان برنامه از دیگر اقدامات جبهه فرهنگی عهد ما در یک و نیم سال گذشته است.

وی با اشاره به دیگر اقدامات جبهه فرهنگی عهد ما خاطرنشان کرد: دیگر اقدامات جبهه فرهنگی عهد ما در یک و نیم سال گذشته شامل برگزاری اعتکاف دانش‌آموزی در دو دوره، ساخت فیلم‌های مستند (پیکره جا مانده) بر مبنای زندگی جانباز محمدتقی بینایی، شهدای کربلای 4 و «کلیدار حرم» بر مبنای کرامات حضرت قمر بنی هاشم (ع) است.

سپس مسئول جبهه فرهنگی عهد ما با ارائه گزارش تصویری و پخش بخش‌هایی از فیلم‌های مستند ساخته شده توسط این نهاد، از اعضای شورای اسلامی شهر قدس درخواست مساعدت و همکاری با جبهه فرهنگی عهد کرد که با استقبال رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی این شهر مواجه شد.

در بخشی دیگر از جلسه هر یک از مسئولان و اعضای شورای اسلامی شهر قدس به بیان ضرورت توجه و رسیدگی به امور فرهنگی و مذهبی با توجه به هجمه سنگین دشمنان اشاره و تاکید کردند و در پایان ضمن دریافت توضیحات و درخواست‌های جبهه فرهنگی بررسی راهکار و اتخاذ تصمیم نهایی منوط به حضور مسئول جبهه فرهنگی عهد ما در جلسه رسمی شورای اسلامی این شهر و ارائه توضیحات کامل شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، در این جلسه احمد خراسانی رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس، پروانه نجمی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قدس، حسین نوروزی رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی این شهر و لیلا آجرلو عضو شورای اسلامی شهر حضور داشتند و در حین جلسه به بیان دیدگاه شورای اسلامی شهر قدس نسبت به امور فرهنگی و بررسی نحوه همکاری با مجموعه عهد ما پرداختند.

نماهنگ حماسی، ما عمار امام خامنه ای هستیم

 

نماهنگ حماسی، ما عمار امام خامنه ای هستیم

فواد الراشدی از انقلابیون یمن، فعال حزب مستقبل العداله: ما عمار امام خامنه ای هستیم.

کلیپ میکس حماسی با زیرنویس فارسی

قصه ساپورت پوشان بی ادعا …حاجی چقدر ساپورت بهت می‌اومده!

قصه ساپورت پوشان بی ادعا …

حاجی چقدر ساپورت بهت می‌اومده!

خواهرم! ما لباس غوّاصی و به قول شما ساپورت را شب عملیات والفجر ۸ و کربلای ۴ پوشیدیم نه در خیابان‌های تهران حوالی صبح و یا عصر و برای نمایش خودمان.


وبگاه “محجبه” نوشت:
اون خانوم بهم گفت چقدر ساپورت بهت می اومده

وقتی، اون خانوم به اصطلاح امروزی  عکس منو با لباس غواصی دید. گفت حاجی عکس خودته؟
چقد رساپورت بهت می اومده .
مگه اون موقع ها ساپورت هم بهتون می دادن؟
و شروع کرد خندیدن، مسخره کردن،بعدشم دو سه تا جوون که دور وبرش بودن هم به خنده افتادن.
اون موقع متوجه منظورش نشدم
تا اینکه بعدها
فهمیدم ساپورت یعنی چی…

بله خواهرم،اگه منظورتون از لباس غواصیم که آبرو،و مایه مباهات وافتخار دو عالم من هست و خواهدبود، بله.

اما خواهرم ،

لباسای غواصی ما ،یا به اصلاح شما (ساپورتهای)من وامثال منو به چند شرط به ما  دادن …

ادامه مطلب

مطالب مرتبط

ما را در "اینستاگرام" دنبال کنید