تبلیغات
313 سردار تو را میخوانند - مطالب خرداد 1394

تصاویر منتخب

نماهنگ «دهلاویه» به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران

 

نماهنگ «دهلاویه» به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران


بمناسبت 31 خرداد سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران

ترانه سرا و خواننده : احمد رضا غلامی

تنظیم و آهنگسازی : مهران هوشمندیان

کاری از: گروه رسانه ای نسل آفتاب

یکشنبه, 31 خرداد 1394
ادامه مطلب

شهید چمران به روایت امام خامنه ای

امروز یکشنبه 31 خرداد روز سترگی در تاریخ مقاومت جهان است؛ روزی که شهیدمصطفی چمران یکی از بزرگ‌ترین قهرمانان واقعی جامعه بشری و مردی که تجسیم عرفان مبارزاتی اسلام ناب محمدی(ص) و تبلور حقیقی مکتب امام خمینی(ره) بود، به آرزوی خود رسید؛ شهادت در راه معشوق. به همین مناسبت بخشی از روایات رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام سیدعلی خامنه ای درباره این الگوی ایثار و ازخودگذشتگی، تقدیم عاشقان می شود.
***
ماجرای آشنایی امام خامنه‌ای با شهید چمران ادامه مطلب

مقتل شهدای غواص کربلای(۴)در نهرخین

[http://www.aparat.com/v/GLBzR]


روایت گری همرزم شهدای غواص کربلای (۴)امیرفیض آبادی درمنطقه. خرمشهر-شلمچه-نهرخین. کاروان خانوادگی راهیان نور شهیدحسن باقری. /هرگزبه ظلم اجنبیان سرنمی نهیم/به دشمنان بگوکه اجازه نمی دهیم/ ۳۱۳سردارتورامیخوانند

نماهنگی زیبا از حماسه تشییع شهدا با موسیقی به زبان جنوبی

 

روزی که از به یاد ماندنی ترین حوادث انقلاب شد...


تصاویری از حماسه باشکوه تشییع پیکر 175 شهید غواص و 95 شهید گمنام در تهران با ترانه زیبا به زبان محلی ویژه شهدای غواص

متن شعر حامد عسگرى درخصوص غواصان شهیدادامه مطلب

قمار(گفت و شنود)


گفت: مدعیان اصلاحات می‌گویند یک جریان خاص، مراسم تشییع شهدا را به میتینگ سیاسی تبدیل کرده بود.
گفتم: مگر در این مراسم و به قول آنها میتینگ چه شعارهایی می‌دادند؟
گفت: شعارهای مرگ بر آمریکا، سازش نمی‌پذیریم، هیهات مناالذله و...
گفتم: یعنی مدعیان اصلاحات با این شعارها مخالفند؟!
گفت: مثل اینکه مسئله شهید و شهادت و دفاع از اسلام و مردم و نظام و میهن اسلامی و ... برای آنها معنا و مفهومی ندارد!
گفتم: چه عرض کنم؟! یارو داشت قمار می‌کرد، بهش گفتند؛ پاشو، پاشو، یک نفر افتاده توی آب دارد غرق می‌شود. گفت؛ به من چه؟! گفتند؛ پدر خودت است. گفت؛ پس به تو چه؟ و به قمارش ادامه داد!

زیاده خواهی آمریکا در دسترسی به مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ایزیاده خواهی آمریکا در دسترسی به مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ای

در حالی که دیروز تیم والیبال آمریکا در ایران شکست خورد شنیده ها حاکی از آن است که این تیم اجازه دسترسی و ورود هیچ شخصی در زمان تمرین به سالن را نداده است سیاستمداران این کشور با زیاده خواهی های پی در پی خواستار بازدید از تاسیسات نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ای ایران شده اند.

آیا مسئولین ایرانی بازرسی های مدیریت شده به آمریکایی ها خواهند داد؟

این در حالیست که مسئول اصلی سیاست خارجی کشور به صراحت گفته است:من اجازه بازجویی از دانشمندان و همچنین بازرسی از تاسیسات نظامی را نخواهم داد.

اعلیحضرت!(گفت و شنود)

گفت: بعد از حماسه حضور عظیم و کم‌نظیر مردم در تشییع پیکر پاک ۲۷۰‌شهید غواص و گمنام، بعضی‌ها که متاسفانه برخی کرسی‌های مسئولیت‌ را هم در اختیار دارند به جای افتخار و قدردانی از مردم، اعتراض کرده‌اند که چرا مراسم تشییع به «میتینگ سیاسی» تبدیل شده بود؟!
گفتم: چرا؟! چطور مگر؟!
گفت: نوشته‌اند و گفته‌اند که چرا در این مراسم شعارهایی نظیر «مرگ‌بر‌آمریکا»، «هیهات مناالذله» و «نه سازش، نه تسلیم» و... سر داده شده است؟!
گفتم: مگر این عده طرفدار «ذلت» و «تسلیم در مقابل دشمن» و در یک کلمه پادوی آمریکا هستند؟!
گفت: معلوم نیست چرا این شعارها را به خود گرفته‌اند؟! یعنی مردم و شهداء را نمی‌شناختند؟!
گفتم: چه عرض کنم؟! می‌گویند شعبان بی‌مخ وارد ساواک شد و دید ساواکی‌ها یک جوان دانشجوی مسلمان را به باد کتک گرفته‌اند. پرسید؛ مگر چه کرده؟ گفتند از خودش بپرس. و جوان دانشجو گفت؛ جناب شعبون، من فقط یک اعلامیه پخش کردم. شعبان بی‌مخ پرسید؛ علیه چه کسی؟ و جوان گفت؛ علیه کسی که آدم می‌کشد، اموال مردم را غارت می‌کند، برای آمریکا نوکری می‌کند و... شعبان بی‌مخ با عصبانیت رو به ساواکی‌ها کرد و گفت؛ بزنید لت و پارش کنید، فلان فلان شده اعلیحضرت خودمان را می‌گوید!

استاد علیرضا پناهیان: از کجا آغاز شد؟

 

استاد علیرضا پناهیان: از کجا آغاز شد؟

من فقط از این دومینو می‌ترسم؛ از دومینویی که یواش یواش شروع کنند تا برسد به گودی قتلگاه! یک دومینویی شروع شد و به کربلا منجر شد. می‌دانید کربلا از کجا آغاز شد؟ از آنجایی آغاز شد که ابوموسی اشعری...

ادامه مطلب

سخنرانی انقلابی حاج سعید قاسمی در مراسم تشییع شهدای غواص

 
 حاج سعید قاسمی در خلال مراسم تشییع باشکوه پیکرهای مطهر شهدای غواص رو به روی ساختمان وزارت امور خارجه به ایراد سخنرانی درباره مذاکرات پرداخت.
 
حاج سعید قاسمی با بیان این مطلب که «عده‌ای اتهام می زنند که اینها شهدا را مخفی کرده بودند تا الان از تشییع شهدا سوءاستفاده سیاسی می شود» گفت: هروقت کارمان گره خورد هر وقت مشکلی برای ما پیش آمد شهدا کرور کرور از آسمان نازل شدند.
 
این فعال جبهه فرهنگی انقلاب با اشاره به خیانت آمریکا در لو رفتن عملیات کربلای ۴ افزود: در طول این سی و چند سال در کدام عملیات شد که آواکس‌های آمریکایی و منافقین در خدمت آمریکا، اطلاعات به دشمن دادند که امروزه وظیفه‌شان نباشد. خانه مسعود رجوی و مریم ملعون امروز دو کوچه پایین‌تر از کاخ سفید است.
 
وی خطاب به مذاکره کنندگان گفت: باید این جمله را خیلی قوی‌تر به آقایان گفت که حضرت آقا وقتی فرمود مذاکره را زیر بار فشار و چماق آمریکایی‌ها نمی‌پذیریم بسیار مایل بودیم که وزارت فخیمه خارجه ما مذاکرات را حداقل برای دو هفته محکوم می‌کرد و ادامه نمی‌داد و آن‌وقت می‌دیدید چه می‌شد.
 
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در ادامه می آید.
ادامه مطلب

مطالب مرتبط

ما را در "اینستاگرام" دنبال کنید