تبلیغات
313 سردار تو را میخوانند - مطالب اسفند 1393

تصاویر منتخب

گله از گرگان،ترانه ای از حامد زمانی

گله از گرگان،ترانه ای از حامد زمانی
 به گزارش خبرگزاری فارس، تازه‌ترین اثر حامد زمانی با عنوان «گله از گرگ» کاری است که همراه با کلیپی دیدنی از تصاویر دخالت آمریکایی‌ها در تاریخ معاصر ما منتشر شده است.

بنابر این گزارش، آهنگسازی و خوانندگی این اثر به عهده حامد زمانی، تنظیم موسیقی از امیر جمال‌فر و تدوین ویدئو کاری از حامد جلالی کاشانی است.

حامد زمانی پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس گفته بود که چون همزمان با حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ترانه‌های زیادی به کاروان فوتبال تقدیم شد، او قصد دارد ترانه‌ای را به تیم ملی دیگری که به نمایندگی از کشورمان به وین رفته و مذاکرات هسته‌ای را دنبال می‌کند تقدیم نماید تا آنها محکم و دلگرم به مردم و مایوس از طبیعت گرگ‌ها به کار خود بپردازند.


متن ترانه گله از گرگ:
 


ادامه مطلب

کاریکاتور/ اولین تصویر از زندان انفرادی آقازاده متهم

پیرو صدور حکم آقازاده جنجالی؛

کاریکاتور/ اولین تصویر از زندان انفرادی آقازاده متهم

فرهنگ نیوز: بالاخره پس از انتظار طولانی مردم و اخبار مکرر از فشارهای باندهای ثروت و قدرت بر قوه قضائیه، حکم متهم اقتصادی-امنیتی که به آقازاده پرنفوذ مشهور است، صادر شد و گفته می شود وی به 15سال حبس و جریمه نقدی و انفصال از خدمت محکوم شده است. هرچند برخی معتقدند این حکم با توجه به جرایم این متهم بسیار اندک است، اما برخی سیاسیون پیش از این خبر از پاک سازی آثار جرم توسط باندهای قدرت خبر داده بودند که به نظر می رسد در کاهش میزان حکم موثر بوده است. کارشناسان سیاسی بر این باورند این میزان محکومیت نیز برای وی شامل پیام مهمی از سوی قوه قضائیه به مفسدین اقتصادی و مجرمین امنیتی است، مبنی بر اینکه این قوای مستقل تحت تاثیر فشارها قرار نخواهد گرفت و با تمام قوا با مجرمین برخورد خواهد نمود.

وقتی مانکن زن، سوژه بی بی سی می شود

در نقد مطلب بی بی سی

وقتی مانکن زن، سوژه بی بی سی می شود/ادعاهای بی اساس نویسنده بی بی سی درباره حقوق زنان در ایران

مشکل نویسندگان بی بی سی این است که به ندای فطرت که هیچ، حتی به ندای دلشان گوش نمی دهند. در عوض، به ندای تنشان گوش می دهند. جامعه و دنیای آنها «پاساژ تن» است. همه چیز حتی انسان در نگاه نولیبرالی چیزی برای مصرف است.
سرویس فرهنگی فرهنگ نیوز-محسن سلگی:  اخیراً یکی از نویسندگان بی بی سی در مطلبی به بررسی موضوع زنان در کشور پرداخته است که در این مجال، نگاهی به بخش های مختلف این متن خواهیم داشت. این نویسنده آورده است:
 

ادامه مطلب

نماهنگ بمان با صدای محمود کریمی

 

نماهنگ تولیدی بخش فیلم و انیمیشن تبیان در غم شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله با نوای محمود کریمی.


 


ارسال شده توسط کاربر:     سعید صبوری
استاد حسن عباسی: عملیات تاخیری دشمن برای عقب نگه داشتن علمی ایران

 

استاد حسن عباسی: عملیات تاخیری دشمن برای عقب نگه داشتن علمی ایران


ما {مردم و جوانان} هستیم تا هیچ ولی امرمسلمینی نگران نشود.


استاد حسن عباسی: دیگر نباید خفت...

 


سخنرانی استاد عباسی: دیگر نباید خفت...


بعد مقایسه کنید صحبتهای استاد رو با زندگی ورفتارهای روزمره خودمونکه واقعا چقدر داریم برای ظهور امام زمان .عج. تلاش کنیم؟! چقدر برای سربلندی نظام و انقلاب و بصیرت افزایی تلاش میکنیم؟! چقدر حاضریم از خودم بزنیم برای ارزشهامون... تعمیمش بدیم به همه چیز... ان شاءالله جهادی کار کنیم. ممنون.


کاری از فجر کلیپ(fajrclip.blog.ir)


قبر صدام در تکریت ویران شداز این قبر که پس از اعدام صدام در روستای زادگاهش "عوجه" نزدیک تکریت ساخته شده بود، اکنون فقط یک ویرانه باقی مانده است. این روستا تا قبل از آغاز عملیات نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق، یکی از اماکن استقرار عناصر داعش بود. نیروهای عراقی اکنون این منطقه را تحت کنترل دارند. تا پیش از این عکسهای بزرگی از صدام و پرچم رژیم بعث از در و دیوار این مکان آویخته شده بود؛ اما اکنون پرچم عراق و نیروهای مردمی در اطراف این منطقه برافراشته شده است. البته خاندان صدام و اهالی عوجه سال قبل اعلام کردند که جسد صدام را به جای دیگری منتقل کرده اند.

مطالب مرتبط

ما را در "اینستاگرام" دنبال کنید